Prijzen 2024


Prijzen 2024


PeriodeWeekendLang WeekendMidweekWeek*
 vrijdag 17.00 t/m
zondag 20.00
vrijdag 17.00 t/m
maandag 10.00
maandag 15.00 t/m
vrijdag 10.00
maandag 15.00 t/m
zondag 20.00
Januari120013208501850
Februari135014858502000
Maart145015959002100
April175019259502450
Mei1900209011002700
Juni1800198011002600
Juli1750192511002550
Augustus1800198011002600
September1900209011002700
Oktober1750192511002600
November140015409502100
December120013208501850

Prijzen feestdagen
PeriodePrijsEnergie
Pasen: vrij (29-03) 15.00 t/m ma (01-04) 20.002075 135
Pinksteren: vrij (17-05) 15.00 t/m ma (20-05) 20.002200120
Hemelvaart: woe (25-05) 15.00 t/m zo (29-05) 20.002350160
Kerst: di (24-12) 15.00 t/m vrij (27-12) 10.001700120
Oud & Nieuw: di (31-12) 15.00 t/m do (02-01) 10.002400135
Bijkomende kosten
Energie oktober t/m maart€ 45,- p/nacht
Energie april t/m september€ 40,- p/nacht
Verplichte eindschoonmaak€ 160,-
(Gemeentelijke) heffingen€ 1,80,- p/p
Borg€ 50,-
Naar keuze huur bedlinnenpakket€ 9,- p/p
Naar keuze huur badlinnenpakket€ 6,- p/p
Er kunnen geen huisdieren meegenomen worden naar ’t Hallehuis.
hallenhuis - 15