Prijzen 2025


Prijzen 2025


PeriodeWeekendLang WeekendMidweekWeek*
 vrijdag 17.00 t/m
zondag 20.00
vrijdag 17.00 t/m
maandag 10.00
maandag 15.00 t/m
vrijdag 10.00
maandag 15.00 t/m
zondag 20.00
Januari125013708851925
Februari140015458852080
Maart156016609402180
April182020009902540
Mei1975217011452800
Juni1870206011452700
Juli1820200011452650
Augustus1870206011452700
September1975217011452800
Oktober1820200011452700
November145016009902180
December125013708851925

Prijzen feestdagen
PeriodePrijsEnergie
Pasen: vrij 18-04 (15.00) t/m ma 21-04 (20.00)2160135
Hemelvaart: woe 29-05 (15.00) t/m zon 01-06 (20.00)2280135
Pinksteren: vrij 06-06 (15.00) t/m ma 09-06 (20.00)2440180
Kerst: woe 24-12 (15.00) t/m za 27-12 (10.00)1770150
Oud & Nieuw: woe 31-12 (15.00) t/m vrij 02-01 (10.00)2500100
Bijkomende kosten
Energie oktober t/m maart€ 50,- p/nacht
Energie april t/m september€ 45,- p/nacht
Verplichte eindschoonmaak€ 165,-
(Gemeentelijke) heffingen€ 1,85,- p/p
Borg€ 50,-
Naar keuze huur bedlinnenpakket€ 10,- p/p
Naar keuze huur badlinnenpakket€ 7,- p/p
Er kunnen geen huisdieren meegenomen worden naar ’t Hallehuis.
hallenhuis - 15